O ŚRODOWISKO DBAMY NA KAŻDYM ETAPIE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

W każdym z 3 naszych zakładów podejmujemy szereg koncepcji związanych z realizacją Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Zapewniamy zrównoważoną przyszłość, skupiając swoje działania w 3 obszarach:

Na każdym kroku naszej działalności dostosowujemy działania biznesowe do celów ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU, by osiągnąć właściwą równowagę między potrzebami planety (środowiska) i ludzi (społeczeństwa).

POSIADALO Sp. z o.o. Sp.k. działa zgodnie z normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2001 oraz zgodnie z założeniami normy środowiskowej ISO 14001. Potwierdzają to coroczne audyty instytucji certyfikującej, a także przeprowadzane przez naszych klientów i dostawców. Jedną z KORZYŚCI z certyfikacji ISO 9001 jest Zrównoważony rozwój. Skuteczny System Zarządzania Jakością jest odpowiedzią na priorytetowe wyzwania i pozwoli lepiej przygotować nas do realizacji nowych możliwości.

Idea zrównoważonego rozwoju ma olbrzymie znaczenie przy planowaniu procesów związanych z wszelkimi obszarami działalności firmy POSIADALO, począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, aż po recykling a także sposób, w jaki wspieramy naszych Klientów.

Wizja Zrównoważonego Rozwoju wpisana jest w Misję firmy. Tworzymy przełomowe produkty na bazie ekologicznych technologii. Jesteśmy przekonani, że  wszelkie zmiany na lepsze zawdzięczamy ludziom.