Nasza misja

Naszą misją jest rozbudzanie potrzeb rynku, dzięki czemu tworzymy nowe, przełomowe produkty dla obecnych i przyszłych klientów. Działamy systematycznie, konsekwentnie, z pokorą i wiarą, stawiając na ROZWÓJ. Stawiamy na INNOWACYJNOŚĆ, z kolei na potrzeby klientów reagujemy dynamicznie, przy udziale Wykwalifikowanych i Zaangażowanych Pracowników.

WYZNAJEMY WARTOŚCI:

INNOWACYJNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ,

a więc inwestujemy w technologie i jesteśmy o krok przed konkurencją.

 

 

 

JAKOŚĆ,

czyli osobista odpowiedzialność każdego pracownika za jakość wykonywanych zadań.

 

 

 

WARTOŚCI W PRACY 

dzięki odpowiedzialności za powierzone działania i klarowności w komunikacji oraz mimo różnicy zdań - ufamy sobie, angażujemy się we wspólne przedsięwzięcia i razem rozwiązujemy problemy.

 

DBAŁOŚĆ O FINANSE,

systematycznie uruchamiamy narzędzia raportujące bieżące wyniki działalności poszczególnych działów i firmy.

 

 

Dla POSIADALO najważniejsze są:

PARTNERSTWO

W działalności biznesowej kierujemy się wysokimi standardami etycznymi. Staramy się, aby stosunki jakie łączą nas z Kontrahentami, Klientami, a także relacje między pracownikami opierały się na uczciwości oraz zasadach współżycia i współzawodnictwa fair play. Budujemy długotrwałe relacje z Klientami oparte na zaufaniu, otwartości i życzliwości.

 

OSZCZĘDNOŚĆ

Każdy pracownik zobowiązany jest do mądrego i przemyślanego wydawania wspólnych pieniędzy, optymalizowania kosztów oraz dbałości o finanse firmy.

 

STABILNOŚĆ

Dzięki ciągłemu dążeniu do perfekcji oraz stałemu kontaktowi z naszymi Klientami na bieżąco śledzimy ich potrzeby i spełniamy oczekiwania, co czyni z nas stabilnego partnera biznesowego oraz pewnego pracodawcę.

 

INNOWACJA

Inwestujemy w rozwój pracowników, a także najnowocześniejszy sprzęt oraz badania technologiczne i rynkowe mające na celu stworzenie dla Klienta nowych, satysfakcjonujących rozwiązań. Dodatkowo stale współpracujemy z instytucjami naukowymi, co pozwala na wdrażanie innowacji i nowych technologii.

 

AMBICJA

Nasi pracownicy dążą do doskonalenia się oraz do osiągania w pracy jak najlepszych wyników w granicach swoich: kwalifikacji, zdolności, wiedzy i doświadczenia.

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ

Nasze działania skierowane są na spełnienie oczekiwań Klienta - dążymy do zapewnienia mu maksymalnej satysfakcji z oferowanych produktów. W celu zachowania i podnoszenia jakości, zatrudniamy profesjonalny zespół, posiadający niezbędną wiedzę i umiejętności konieczne do wykonywania swoich zadań. Stawiamy na osobistą odpowiedzialność każdego pracownika za jakość wykonywanych zadań.

 

AKTYWNA POSTAWA

Chcąc nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością oraz sprostać wymogom rynku stawiamy na inwestycje w kadry oraz poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych. Realizujemy ten cel dzięki cyklom szkoleń, które podnosząc kwalifikacje pracowników, przekładają się na zespołowe zaangażowanie w tworzenie wyrobów najwyższej jakości oraz poszukiwaniu i wdrażaniu nowych propozycji technologicznych.

 

LOJALNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ

Kierujemy się tą zasadą każdego dnia, działając w obronie i w interesie naszej firmy. Zasada ta wynika z wiary w szlachetność firmy, poczucia więzi z nią, poczucia obowiązku wobec niej, konsekwencji wcześniejszych decyzji lub danego słowa.

 

OCHRONA ŚRODOWISKA

W trosce o naturę stosujemy technologie przyjazne otoczeniu oraz nie przekraczamy obowiązujących norm w zakresie ochrony środowiska.