Aktualności

Rekrutacja w POSIADALO z ATP
Rekrutacja w POSIADALO z ATP

Już po raz piąty pojawimy się wśród ŁÓDZKICH PRACODAWCÓW na Akademickich Targach Pracy organizowanych przez Politechnikę Łódzką.

ATP to największa niekomercyjna impreza targowa w Polsce, która na stałe wpisała się w kalendarz kluczowych wydarzeń łódzkiego rynku pracy.

więcej...
GAZELE BIZNESU dla POSIADALO
GAZELE BIZNESU dla POSIADALO

Po raz kolejny POSIADALO znalazło się w rankingu GAZELE BIZNESU 2020 - najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce!!!

 

więcej...
REKRUTUJEMY
REKRUTUJEMY

Tworzymy stabilne środowisko pracy. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych inżynierów, techników, laborantów, technologów, automatyków, elektryków, konserwatorów urządzeń, programistów, informatyków. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

więcej...
NOWA MARKA
NOWA MARKA

LIGHT FRAME - to marka powołana w ramach organizacji POSIADALO, która dzięki możliwości łączenia i obróbki elementów stalowych wspiera rozwój pozostałych brandów, tj.: GLADIO, ECOHEAVY+, BE&TON oraz realizuje indywidualne potrzeby klientów zewnętrznych z dziedziny lekkich konstrukcji stalowych.

więcej...
Z POSIADALO NIE MA LIPY!
Z POSIADALO NIE MA LIPY!

POSIADALO 10 października 2020 r. wzięło udział w 18. edycji programu Święta Drzewa. Święto Drzewa jest programem edukacji ekologicznej Klubu Gaja na rzecz ochrony środowiska i klimatu, którego inauguracją jest realne działanie - ogólnopolska akcja sadzenia i ochrony drzew co roku 10 października.

 

więcej...
COVID
COVID

Z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-COVID-2 (Rozp. Min. Zdrowia z dn. 20 marca 2020 r. Dz.U. 2020 poz. 491) informujemy, że zapewniamy naszym pracownikom, klientom oraz kontrahentom bezpieczeństwo i higienę pracy.

 

więcej...